Dugoročni cilj našeg kluba je ulazak u Distrikt 95 (europske zemlje od Norveške, pa južno do Austrije) koje će nam pružiti više mogućnosti za rast i napredak.

Za ostvarenje tog cilja, treba otvoriti još nekoliko Toastmasters klubova. Prošle godine otvoren je Toastmasters klub u Beogradu, prvi u Srbiji. Ove godine otvoren je Toastmasters klub na engleskom jeziku u Zagrebu. Planira se još otvorenje Toastmasters kluba u Sarajevu. Širenje Toastmasters zajednice po našem susjedstvu povećava šansu našeg kluba za pridruživanje Distriktu 95.

U tom duhu, 30. travnja 2015. održan je zajednički regionalni sastanak Toastmastera iz Ljubljane, Zagreba i Beograda u Ljubljani. Na tom sastanku upoznali smo kolege iz Beograda, razmijenili iskustva i dogovorili suradnju klubova unutar regije. Ovo je prvi korak prema velikoj regionalnoj Toastmasters zajednici koja će svim članovima pružiti priliku za još veći napredak.