Dana 14.6.2014. članovi kluba Toastmasters Zagreb posjetili su natjecanje prijateljskog Toastmaster kluba u Ljubljani. Nakon srdačnog dočeka u ugodnom ambijentu održano je nekoliko govora, teme za okruglim stolom i natjecanje u davanju evaluacija (speech evaluation contest).

P1130038

Ante Perica i Vedran Kren dali su svoj doprinos održavanjem govora i tako u pozitivnom svjetlu predstavili naš klub.  Vedranov govor je poslužio kao govor na natjecanju u davanju evaluacija; svi natjecatelji su trebali evaluirati njegov govor i pobijedio je onaj koji je to učinio najbolje. Pobjednik natjecanja je to učinio sa stilom; svi smo imali priliku čuti i naučiti kako dati kvalitetnu evaluaciju, a Vedran je dobio odlične sugestije.

Nakon maratonskog sastanka svi zajedno otišli smo na druženje uz večeru, a svima će u odličnom sjećanju ostati sajam vina koji se održavao toga dana u Ljubljani. Ljubljana, vidimo se slijedeće godine!